ویرجین ,چینی ,نسبت ,مالزیایی ,هندی ,موهای ,شیمیایی قرار ,تغییر حالت ,برای تغییر ,مواد شیمیایی ,فرایند شیمیایی

ترمیم مو پدیده جوان

بهترین نوع موی رمی نوع ویرجین می باشد که با نام موی " کوتیکولی " [پوسته ای]  نیز شناخته می شود. وقتی مو از سر اهدا کننده برداشت می شود، کوتیکول سالم و دست نخورده باقی می ماند. کوتیکول از مو در برابر آسیب محافظت می کند.

ویرجین رمی برای رنگ و حالت تحت فرایند شیمیایی قرار نمی گیرد. بدین معنی که این مو نه فر خورده، نه رنگ شده، نه سفید شده و به هیچ وجه تحت مواد شیمیایی قرار نگرفته است. این مو بسیار لطیف و 100 درصد طبیعی می باشد.

موی ویرجین معمولا دارای حالت های صاف، موجی و یا فرفری است. باید توجه داشت هر مویی که برای تغییر حالت در معرض مواد شیمیایی قرار بگیرد مثل موی یاکی، موج دار و فرفری دیگر ویرجین محسوب نمیشود. موی ویرجین برای تغییر حالت گاهی اوقات بوسیله فشار و گرمای زیاد دستخوش دگرگونی می شود. با این وجود هنوز هم ویرجین (دست نخورده) محسوب می شود چرا که هیچ گونه فرایند شیمیایی روی آن انجام نشده است. موی ویرجین رمی ماندگاری بالایی داشته و احتمال در هم پیچیدگی بسیار کمتری نسبت به انواع غیر ویرجین رمی دارد. به طور خلاصه، همه موهای ویرجین رمی بوده ولی تمام موهای رمی ویرجین نیستند.

 

تفاوت های موهای هندی، مالزیایی، چینی، مغولستانی و اروپایی در چیست؟

موی هندی: موی هندی از معابد هند نشات می گیرد. این مو در دسترس ترین موی موجود در بازار است و در نتیجه از همه ارزان تر است. موی هندی نسبت به موی چینی بسیار لطیف، نازک تر و درخشان تر است. این مو همچنین در اندازه های بسیار بلند نیز موجود است.

موی مالزیایی: این نوع مو از معابد مالزی آمده و زنان مالزیایی با فروش آن برای خانواده خود پول تهیه می کنند. این مو رقیب تازه ای در بازار مو محسوب می شود اما به دلیل اینکه نسبت به موهای چینی و هندی نسبتاً نایاب تر است قیمتش کمی زیاد است. موی مالزیایی نسبت به موی چینی و مغولی نازک تر و نرم تر بوده و به خوبی می توان از آن به جای موی اروپایی و دیگر گونه های مرغوب مو استفاده کرد.

موی چینی: یک رشته موی چینی معمولی صاف، ضخیم و زبر است و اغلب همتای خوبی برای موهای آفریقایی-آمریکایی می باشد. از این مو به دلیل زبری می توان در ایجاد حالت های فرفری پیچی یا پیچی نرم استفاده کرد.

موی مغولی: از آنجا که جمعیت مغول ها تنها 2.6 میلیون نفر است این مو بسیار نادر است. زنان فقیر مغول موی خود را به منظور کسب درآمد می فروشند. این مو تقریباً چیزی بین موی چینی و مالزیایی است. نسبت به موی چینی زبری کمتری داشته و نازک تر است اما به اندازه موی مالزیایی لطیف نیست.

موی اروپایی: این مو بومی اروپا و در درجه اول توسط سفید پوستان استفاده می شود. این مو شبیه ابریشم سبک بوده و دارای منابع محدودی می باشد و به نسبت موی هندی و چینی گرانتر است.

 

 


ترمیم مو | کاشت مو | ریزش مو منبع اصلی مطلب : ترمیم مو | کاشت مو | ریزش مو منبع اصلی مطلب :
برچسب ها : ویرجین ,چینی ,نسبت ,مالزیایی ,هندی ,موهای ,شیمیایی قرار ,تغییر حالت ,برای تغییر ,مواد شیمیایی ,فرایند شیمیایی
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : موی ویرجین رمی چیست؟