اکستنشن ,استفاده ,موهای ,آرامی ,اتصال ,موهایتان ,استفاده کنید ,باقی نماند ,توانید کلیپ ,موهای خودتان

ترمیم مو پدیده جوان؟

تلفیق، موی پیش پیوند: این فرایند به صورت رشته به رشته در بخش های کوچک انجام می شود. با استفاده از میله های چسبی حرارتی و چسب تفنگی مخصوص اکستنشن مو، اکستنشن مستقیم به موهای شما اضافه می شود. موها را می توان به صورت از پیش برش خورده، بدون پود و نوک چسب دار شده خرید و بوسیله یک زداینده قسمت های چسبی را گرم و روی مو نصب می کنیم.

بافندگی: در این کار شما یک ردیف ذرتی (cornrow) یا شیار در اطراف سر و نزدیک به فرق ایجاد می کنید و اکستنشن ها را به شیارها می بافیم. موهای خودتان هم روی شیارها افتاده تا کار طبیعی به نظر برسد.

باندینگ:  این روش از همه آسانتر است. چسب باندینگ روی پود اکستنشن مو به کار گذاشته شده و سپس به ریشه مو چسبانده می شود. این روش موقتی است.

کلیپس: کلیپس روی اکستنشن موی انسانی دوخته می شود.  شما خودتان می توانید کلیپ ها را باز و بسته کنید. می توانید کلیپ ها را از ما خریده و خودتان روی موهایتان ببافید.

اتصال کوتاه: در این روش نیازی به چسب، حرارت، جدا کننده و آسیب زدن به مو نیست و فقط از حلقه های اتصالی کوتاه استفاده می شود. موهایتان از درون قطعات کوچکی توسط ابزاری که شبیه قلّاب کروشه است کشیده شده سپس موی پیش پیوند درون اتصال قرار داده شده و محکم کشیده می شود. برای برداشتن و بازکردن اتصال ها نیز می توانید از گاز انبرک استفاده کنید. می توان از مو دوباره استفاده نمود. دوخت ها را می توان توسط اتصال ها انجام داد. یک ردیف اتصال درست کنید و اکستنشن های موهای انسانی را به آنها ببافید. همچنین می توانید جهت جلوگیری از بالا آمدن نقاط خاصی استفاده و آنها را سر جای خود نگه دارید  یا به محل بعدی وصل کنید. از اتصالها همچنین برای ساخت یک حلقه و بافتن بخشی از مو و یا نگه داری کلاه گیس هم استفاده می شود. نکته مثبت عدم وجود چسب و حرارت و همچنین اندازه بسیار کوچک آنهاست که آنها را تخت و مخفی می کند.

روی نوار و یکپارچه: این یک محصول داغ و تازه است. بخش پود خورده مو که از نواری واقعاً نازک از پولی اورتان ساخته شده با یک میله دو سر نواری بسته شده است. شما فقط پشت محافظ پشت را کشیده سپس روی موی خود کار می گذارید. این روش جدیدی است که ستارگان سینما از آن استفاده می کنند و مو به صورت صاف روی سر می خوابد و هیچکس حتی با لمس سر شما هم متوجه استفاده شما از این وسیله نمی شود. استفاده و کاربرد این وسیله بسیار آسان است.

 

چگونه از اکستنشن های مو محافظت کنیم؟

مراقبت از اکستنشن ها بسیار مهم است چرا که باعث افزایش عمر آنها می شود.. اکستنشن های موی انسان به اندازه خود مو نیاز به شستشو ندارند. فقط زمانی آنها را بشویید که احساس می کنید کسل کننده و بی جان شده اند.

شستشو

پیش از شامپو کردن به آرامی همه گیره های اکستنشن ها را از موهای خود جدا کنید. همیشه از یک شامپو ملایم یا شامپویی که مخصوص موهای شیمیایی است استفاده کنید.

 موها را زیر آب گرم (نه داغ) بگیرید. به آرامی شامپو را وارد مو کنید و از بالا به سمت پایین مو را نوازش کنید. موها را پیچ و تاب، سایش و مالش ندهید.

وقتی تمیز شد، آنقدر زیر آب گرم روان آب کشی کنید تا آب دیگر کثیف نشود. آنقدر آب کشی کنید که دیگر شامپویی در مو باقی نماند. اگر به خوبی آب کشی نکنید موهایتان آسیب می بینند.

درست مانند موهای خودتان اکستنشن ها هم بعد شامپو نیاز نرم کردن دارند تا سلامت درخشندگی و سهولت حالت دهی خود را حفظ کنند. مقدار کمی نرم کننده را دستان خود ریخته و به آرامی وارد موهای خود کنید و اجازه دهید تا به مدت 3 الی 5 دقیقه بمانند. با آب گرم به آرامی آب کشی کرده و با حوله به آرامی تمام آبهای اضافی را از موهای خود دور کنید.

موهای خیس را به آرامی شانه کرده تا گره و گیری باقی نماند. با شانه دندانه دار بزرگی از سمت کلیپس به سمت پایین شانه کنید. هرگز از شانه سیمی برای موی خیس استفاده نکنید چون امکان دارد مو را شکسته و یا از جای در آورد.

با هوا، ست رولر یا سشوار با حرارت کم و هرگونه که دوست دارید موهایتان را خشک کنید.

حالت دهی

غلطک بخار و یا موی مرطوب ایمن ترین راه برای حلقه کردن اکستنشن موی انسانی هستند. سشوار و اتوی مو و دیگر ابزار گرمایی را نیز می توانید با درجه کم استفاده کنید. یادتان باشد اگر درجه را زیاد کنید موهایتان می سوزند.

برای برش و یا هرگونه کار شیمیایی مثل فر دائم و رنگ کردن اکستنشن ها را به یک آرایشگر حرفه ای بسپارید.

 

 


ترمیم مو | کاشت مو | ریزش مو منبع اصلی مطلب : ترمیم مو | کاشت مو | ریزش مو منبع اصلی مطلب :
برچسب ها : اکستنشن ,استفاده ,موهای ,آرامی ,اتصال ,موهایتان ,استفاده کنید ,باقی نماند ,توانید کلیپ ,موهای خودتان
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : نحوه بکارگیری اکستنشن ها چگونه است