توری ,موها ,پوست ,شوند ,طبیعی ,معمولا ,بالای کلاه ,وجود دارد ,کلاه ابریشمی ,نمایان هستند ,تمام توری

ترمیم مو پدیده جوان

معمولاً می توانید موهای انسانی را رنگ کنید (موهای مصنوعی را نمی توان رنگ کرد). یکی از خوبی های محصولات موهای انسانی این است که می توانید با آنها هنگام رنگ کردن درست مثل موهای خودتان رفتار کنید. فقط باید با آرایشگر خود هماهنگ کرده و دستورالعمل های اکستنشن ها و محصولات مو را رعایت کنید. گرچه از آنجا که برخی موها رویشان کار شده و استریلیزه شده اند، اقدامات بهداشتی بیشتر را توصیه نمی کنیم چرا که به آسانی می تواند موها را نابود کرده و یا به رنگ دلخواه خود نرسید. اما اگر تصمیم به رنگ کردن دارید اول چند رشته را به صورت آزمایشی رنگ کنید تا سایه به دست آمده آنگونه باشد که انتظارش را داشتید.

 

موها چه مدت دوام خواهند داشت؟

عوامل زیادی دخیل هستند. اول از همه با کیفیت ترین مو را سفارش دهید و به گونه ای مراقبت کنید که ماندگاری بیشتری داشته باشند. بسته به مراقبت از مو، شانه کشی، استفاده از خشک کن و اتو های مو، چگونگی کاربرد، شنا و میزان شستشو این مقدار برای هر شخصی متفاوت است. با توجه به همه این عوامل هیچ کس نمی تواند زمان دقیقی برای عمر این موها ارائه کند. یا میتوانند  ماهها عمر می کنند یا اگر به درستی مراقبت نشوند به راحتی از بین بروند.

انواع مختلف کلاه گیس کدامند؟

کلاه استاندارد: متداول ترین نوع کلاه گیس است و معمولا از لابلای موها قابل رویت نیست. این کلاه معمولا دارای یک نوار بسته شده در اطراف بالای کلاه بوده که موها از آنجا توسط دستگاه دوخته می شوند. موها معمولا به گونه ای طراحی می شوند که نوک کلاه بالا رود و کلاه گیس نمایان نشود. این کلاه گیس به دلیل بالارفتگی طبیعی در قسمت نوک کلاه به مو حجم می دهد.

بدون کلاه: این نوع کلاه بیشترین مقدار هوادهی را به سر می دهد. بالای کلاه از نوارهای توری عمودی ساخته شده که بین فواصل بافت ها فضای خالی وجود دارد. این فضاها کلاه گیس را بسیار سبک تر و هواخورتر از نمونه های استاندارد کرده است.

کلاه اسکین تاپ: این کلاه دارای یک قسمت فوقانی کشی به رنگ پوست است. معمولا موی ضخیم تری برای این نوع کلاه انتخاب می شود تا اجازه ندهد رنگ پوست از لا به لای موها نمایان شود.

کلاه نایلونی: به گونه ای ساخته شده تا رنگ طبیعی پوست سر را نشان دهد. این گونه کلاه ها معمولا از مواد توری نازک از قبیل نایلون یا پلی استر ساخته می شوند. چون موها را با دست در بالای سر می بندند، این کلاه ها معمولا طبیعی ترین نما را می دهند. در نتیجه این کلاه ها به دلیل وجود روش بستن راحت تر الت می گیرند و تنوع زیادی هم دارند. درست مثل موی طبیعی، این کلاه گیس ها را می توان فرق باز کرده و یا شانه کرد. این کلاه گیس های نرم برای پوست های سر حساس بسیار مناسب اند. این کلاه گیس ها به دلیل داشتن قیافه طبیعی برای افرادی که تعداد زیادی یا همه موهایشان را از دست داده اند بسیار توصیه می شوند.

کلاه توری: در کلاه گیس های توری، کلاه گیس به پارچه های توری متصل است که به اندازه دلخواه، کمرنگ بوده و موقتا به پوست چسبیده می شود. مشخص نیست که شروع و پایان توری در کجا قرار دارد. پارچه توری همچنین مننظره ای طبیعی از جهت دادن موها می دهد. دو نوع اصلی از این کلاه گیس های توری وجود دارد: تمام توری و جلو توری. تمام توری ها هواگیرتر و راحت تر بوده و به راحتی به هر سمت جدا می شوند. کلاه های جلو توری روی پیشانی توری داشته و طبیعی تر و غیرقابل رویت تر در جلو هستند.

کلاه ابریشمی: این کلاه که به نام گره مخفی یا تزریق ابریشم نیز معروفند مشکل دیده شدن گره ها در مرکز کلاه گیس را حل می کنند. کلاه ابریشمی یک تکه ابریشم (معمولا 4 در 4 یا 5 در 5) است که در بالای کلاه گیس توری سوئیسی یا فرانسوی دوخته می شود. موها از زیر مواد ابریشم تزریق می شوند. گره ها نیز دز زیر پایه ابریشمی مخفی شده و دیده نمی شوند و این دید را ایجاد می کنند که موها درست از پوست سر شما روییده اند و به طرز باورنکردنی ای واقعی به نظر می رسند. پایه های ابریشمی در رنگهای متنوع برای همخوانی  داشتن با پوست سر شما موجود هستند.

تفاوت بین کلاه گیس توری فرانسوی و سوئیسی در چیست؟

کلاه فرانسوی دوام بیشتری دارد و مقاومت بیشتری در درازمدت از خود نشان می دهد. کلاه های سوئیسی اندکی سبک تر بوده و کمی کمتر نمایان هستند اما دوام کمتری دارند. کلاه های سوئیسی برای کسانی که اولین بار از آن استفاده می کنند توصیه نمی شود. بهتر است طرز استفاده از کلاه گیس را یاد گرفته و مهارت آن را قبل از بستن کلاه سوئیسی فرا بگیرید. تور هر دوی این کلاه ها را می توان با پوست سر شما هماهنگ کرد.

روش های گره زنی کلاه گیس ها کدامند؟

تکنیک های متعددی درگره زدن مو به پایه کلاه گیس وجود دارد که عملکرد و نتایج متفاوتی به دنبال دارند. کیفیت دوخت کلاه گیس ها تاثیر بسزایی بر ظاهر نهایی دارد. انواع مختلف گره ها در زیر توضیح داده شده اند. موی واحد، گره های واحد بهترین روش گره زنی هستند که برای ایجاد گره کوچک برای هر موی واحد با دست بسته شده استفاده می شوند. برای تسریع در فرآیند گره زنی، دو یا سه مو را باهم گره زده که این کار باعث ایجاد یک گره بزرگ و ظاهری نه چندان زیبا می شود. گره های دوتایی به دوبار گره زدن مو اطلاق می شود که نتیجه آن داشتن گرهی محکمتر و قوی تر خواهد بود. اما این گره ها از نمای نزدیک حتی بیشتر نمایان هستند. این یک مشکل خاص در ایجاد یک رشته موی طبیعی است و به همین دلیل اکثر رشته موهای جلویی را باید تک تار، تک گره و بر روی جنس ابریشمی گره زد.

گره های بیرنگ شده (بلیچ شده) کلاه گیس توری کدامند؟

وقتی موها به توری گره زده می شوند، برای محکم کردن مو در جای خود از یک گره اسافاده می شود. گره های بیرنگ شده، گره های دستی هستند که برای جلب توجه کمتر سفیدتر شده اند. بلیچ کردن ظاهری طبیعی به مو می دهد گویی مو از پوست سر شما روییده است.

 

 


ترمیم مو | کاشت مو | ریزش مو منبع اصلی مطلب : ترمیم مو | کاشت مو | ریزش مو منبع اصلی مطلب :
برچسب ها : توری ,موها ,پوست ,شوند ,طبیعی ,معمولا ,بالای کلاه ,وجود دارد ,کلاه ابریشمی ,نمایان هستند ,تمام توری
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : آیا مو قابلیت رنگ کردن دارد؟